Chrześcijanie też potrzebują wiadomości!

Ok, przyznaję, jestem maniakiem wiadomości. Obozuję na Drudge Report i uwielbiam oglądać różne kanały informacyjne. Posunę się nawet do stwierdzenia, że ​​Glenn Beck powinien kandydować na prezydenta z Tuckerem Carlsonem jako jego wiceprezesem. Może to trochę głupkowate… ale lubię tych facetów I dla mnie Katie Couric jest Ukochaną Ameryki. W każdym razie na świecie jest wiele serwisów informacyjnych, ale co z wiadomościami odnoszącymi się do chrześcijańskiego stylu życia? Ostatnio prowadzę badania (i nie publikuję), więc oto, co znalazłem.

Istnieje około 10 witryn z wiadomościami, które mają Makłowicz w podróży charakter chrześcijański. Problem, który znalazłem, polegał na tym, że większość z nich była po prostu listą linków aktualizowaną przez automatyczne kanały RSS. Ta nieosobista forma aktualizacji nagłówków wiadomości powoduje, że witryny te składają się z ogromnej ilości informacji/nagłówków/historii, które odwiedzający muszą przejrzeć. Teraz, jeśli jesteś podobny do mnie, nie masz dużo czasu na przeglądanie różnych kategorii na stronie internetowej, aby znaleźć historię, którą możesz przeczytać. Właściwie większość z nas po prostu ma czas, aby wskoczyć na stronę, rzucić okiem na nagłówki, może przeczytać kilka, a potem zeskoczyć na czas, aby spotkać się o dziewiątej.

Byłem zagubiony, dopóki w moim życiu nie pojawiło się The Christian News Source. Christian News Source jest wzorowany, właściwie jest to całkiem niezły klon Drudge Report. Bardzo dobrze znam Drudge’a i uwielbiam sposób, w jaki jest skonfigurowany, więc CNS jest w moim zaułku. Ponadto ta strona jest aktualizowana przez cały dzień i jest aktualizowana o nagłówki, o których ja, przeciętny chrześcijanin, który próbuje chodzić z Jezusem, chcę przeczytać i dowiedzieć się więcej.

Więc na co czekasz? Sprawdź to i dodaj do zakładek w przeglądarce. Nadszedł czas, aby wszyscy chrześcijanie zostali lepiej poinformowani o wiadomościach dotyczących naszej wiary. Chrześcijańskie źródło wiadomości z pewnością wygląda na najlepsze miejsce, w którym można znaleźć najnowsze wiadomości chrześcijańskie. A jeszcze lepszą wiadomością jest to, że nie jest ona powiązana z żadnym konkretnym Kościołem/Wyznaniem. Wygląda na to, że znalazłem nowy kemping!